HERCULAN

Ve všech směrech špičkový jednolitý halový sportovní povrch

Častá zranění vašich sportovců, nepružnost, praskliny, výduťky a bubliny na povrchu, vyšlapaná místa, neviditelné linie a chybějící části podlahy ve vaší hale – to vše jsou problémy, které mohou negativně ovlivnit nejen bezpečnost, ale i estetický dojem sportoviště. Nejenže narušují celkový vzhled, ale mohou vést i k úpadku zájmu sportovců o návštěvu vašeho zařízení. Jejich řešením může být výměna podlahy v tělocvičně či dokonce celková rekonstrukce sportoviště.

Jako ideální řešení pro vás může být nová špičková sportovní litá polyuretanová podlaha HERCULAN. Tato podlaha poskytuje optimální prostředí pro kvalitní sportovní výkony jak pro vrcholové a výkonnostní sportovce, tak i pro děti a rekreační sportovce. Díky nadstandardní kvalitě a dlouhé životnosti sportovní podlahy HERCULAN a jednoduché údržbě můžete dlouhodobě ušetřit finanční prostředky a čas, který by jinak byl vynakládán na údržbu a opravy. To vám nejenže umožní efektivněji hospodařit s prostředky, ale také vám ulehčí starosti spojené s udržováním optimálního stavu sportovního prostoru.

Zároveň budou vaši sportovci s radostí navštěvovat vaše sportovní zařízení, což zvyšuje váš potenciální zisk z provozu a posiluje popularitu vašeho sportovního zařízení v okolí.

Sportovní podlahy Herculan MF (Multi Functional) jsou ideální pro všechny indoorové sporty a disponují certifikáty od mezinárodních svazů – FIBA (basketbal), IHF (házená). Bezespárový a elastický povrch jednoznačně přispívá k dosažení špičkového sportovního výkonu. Tento povrch poskytuje optimální protiskluzovou úpravu, přičemž výrazně snižuje riziko zranění při pádu. Pružné podlahy HERCULAN plně splňují nejnáročnější kritéria pro absorpci nárazů, což zajišťuje maximální bezpečnost a pohodlí během sportovních aktivit.

TOP KVALITA

Typy povrchů Herculan

Herculan MF blue 2 | Sportovní podlahy Zlín

HERCULAN MF Blue 8 až 10 mm

Útlum síly až 38 %

Technický list

Herculan RH2 | Sportovní podlahy Zlín

HERCULAN RH 12 mm

Pro kolečkové brusle a Parasportovce.

Technický list

Herculan SR2 | Sportovní podlahy Zlín

HERCULAN SR 14 mm

Halová atletika

Technický list

Pro naše investory jsme vylili stovky polyuretanových litých podlah HERCULAN. přidejte se k dalším spokojeným klientům a sportujte na perfektním polyuretanovém povrchu i ve vaší hale.
reference

Námi realizovaná sportoviště s polyuretanovým povrchem

Herculan | Sportovní podlahy Zlín
Líbí se vám představa mít halu s tím nejkvalitnějším polyuretanovým litým povrchem, co má výborné herní vlastnosti? Tak neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro vás.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás