Conipur

Špičková sportovní podlaha, která změní váš výkon!

Napadlo vás, že vaše stávající sportovní podlaha může bránit vašemu týmu v dosažení jejich potenciálu?

Naštěstí, existuje řešení a tím může být vysoce kvalitní sportovní podlaha CONIPUR. Sportovní podlaha CONIPUR není jen základem pro sportovní výkony, ale také poskytuje bezpečnost a komfort na prvním místě. S maximální odrazovou silou zaručuje týmu potřebnou energii k dosažení vrcholových výkonů.

Díky protiskluzovému povrchu a vynikající trakci minimalizuje CONIPUR riziko zranění, která jsou častá na nekvalitních podlahách, a tím klademe bezpečnost na první místo. Jeho odolnost vůči opotřebení, chemikáliím a poškrábání zajišťuje dlouhou životnost a minimalizuje náklady na údržbu.

Navržená s ohledem na pohodlí sportovců, CONIPUR podlaha je odpružená, tlumí nárazy a poskytuje výjimečný pocit při každém pohybu.

Naše firma, s více než dvěma desítkami let zkušeností v instalaci sportovních podlah, je spolehlivým partnerem s více než tisícem úspěšných instalací po celé České republice. Můžeš spoléhat na naše kvalifikované pracovníky, kteří zajistí, že tvá podlaha bude instalována s precizností a odborností.

CONIPUR podlaha není jen výkonná, ale i jednoduše udržovatelná. Bez složitých či časově náročných postupů údržby zůstane v perfektním stavu s pravidelným uklízením.

Technické informace

POLYURETANOVÁ SPORTOVNÍ PODLAHA CONIPUR

CONIPUR HG 8+2 mm

Elastická polyuretanová sportovní podlaha určena do víceúčelových sportovních hal, školních tělocvičen, specializovaných tenisových hal a gymnastických sálů. Vhodná na veškeré míčové hry včetně florbalu.

Technický list

S více než 24 lety zkušeností v instalaci sportovních podlah jsme spolehlivým partnerem s více než 1000 úspěšnými instalacemi v České republice.
reference

Námi realizovaná sportoviště s povrchem Conipur

Dosáhněte nových výšin na skvělé podlaze CONIPUR. Zanechte nám své kontaktní údaje, napište nám nebo zavolejte a my vás provedeme celým procesem k vytvoření té nejlepší sportovní podlahy.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme