PROJEKTY SPORTOVNÍCH STAVEB

NAVRHNEME VÁM VÁŠI VYSNĚNOU SPORTOVNÍ STAVBU VE VAŠÍ OBLASTI

NEMŮŽETE VYBRAT SOLIDNÍHO PARTNERA, KTERÝ JE VÁM SCHOPEN POMOCI S KOMPLETNÍ PŘÍPRAVOU A VÝSTAVBOU VAŠÍ SPORTOVNÍ stavby?

Hledáte někoho, s kým je jednoduchá domluva. Někoho, kdo sleduje trh, trendy a kdo vám objektivně doporučí, co je v oboru sportovních staveb momentálně nejlepší na trhu. Někoho, kdo s vámi bude rychle jednat a nebude vám zatajovat žádné informace. Někoho, kdo bude vždy hledat pro vás tu nejlepší cestu přesně podle vašich potřeb.

Nebo naopak vždy najdete jednotlivce, který udělá pouze část projektu, ještě ji odflákne, nedodělá a nedomyslí potřebné detaily. Nebo firmu, co ve všem vidí problém a nehledá řešení.

S námi vyřešíte veškeré záležitosti ohledně vašeho projektu bez sebemenších komplikací. Poptáte nás, domluvíme si nezávaznou schůzku, odprezentujeme vám pro vás nejlepší postup v aktuální fázi projektu. Vytvoříme vám cenovou nabídku za naše služby. A následně vám nakreslíme a potenciálně postavíme sportovní stavbu podle vašich představ.

Takto navržená sportovní stavba, firmou, která rozumí problematice sportovišť od projekce, přes dotace, přes zadávací řízení a veřejnou soutěž až po realizaci a následnou údržbu a provoz sportovní stavby, má mnohem větší potenciál na finanční úspěch, je vám schopen ušetřit peníze za X odborníků a subjektů které musíte poptat zvláště, a ještě si nebudou rozumět a věci na sebe nebudou navazovat.

U nás pod naší hlavičkou si informace předáme mezi sebou a vždy na danou fázi projektu dostanete ty nejlépe proškolené odborníky praxí, kteří jsou připraveni kopat za vás. Ušetříte čas, jelikož nebudete muset sami zhanět lidi kteří umí danou činnost a rozumí problematice sportovních staveb a jejich návaznostem.

Tyto věci za vás uděláme my a vy se budete moci soustředit na to co vás baví. Veškerou namáhavou práci uděláme my. Jelikož váše sportovní stavba bude perfektně promyšlená od Projektu a jakmile ji společně dostavíme vaše společenské postavení a postavení instituce kterou zastáváte bude úplně na jiném levelu a dosáhnete úcty a uznání od lidí ve vašem okolí a možná ještě dál.

Sportovní hala Lanškroun | Projekty sportovních staveb | Sportovní podlahy Zlín
NAŠE SLUŽBY VYUŽILI VÍCE NEŽ 1000X KRAJE, MĚSTA, OBCE, MĚSTYSE, SPORTOVNÍ KLUBY, SPOLKY A JSME PŘIPRAVENI NAŠE SLUŽBY POSKYTNOUT I VÁM.

reference

PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY JSME NAVRHLI PŘES 100 SPORTOVIŠŤ A DALŠÍ PŘIBÝVAJÍ. PODÍVEJTE SE NA VYBRANÉ REFERENCE A PŘIDEJTE SE K NAŠIM DALŠÍM SPOKOJENÝM KLIENTŮM.

Sportovní hala Újezd u Brna | Projekty sportovních staveb | Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJAL NÁŠ PŘÍSTUP K NAVRHOVÁNÍ SPORTOVNÍCH STAVEB A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS kontaktovat.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme

Zjistěte náklady svého projektu

Nezávazná kalkulace nákladů vašeho projektu

P.S. VÁŠ PROJEKT SI OBLÍBÍ OPRAVDU VŠICHNI.