SERVIS A ÚDRŽBA SPORTOVNÍCH POVRCHŮ

Opravíme Vám jakýkoliv sportovní povrch a pomůžeme Vám ho dlouhodobě udržet v té nejlepší kondici.

Optimální stav sportovních povrchů je klíčový pro bezpečnost, výkon a dlouhou životnost. Naše společnost je zde, aby poskytla komplexní servis a údržbu, abyste mohli plně využívat svá sportoviště.

Se zaměřením na různé typy sportovních povrchů se pyšníme rozsáhlými zkušenostmi, které nás činí ideálním partnerem pro veškeré údržbové a servisní práce tohoto typu.

Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci disponují odbornými znalostmi umožňujícími precizní vyhodnocení stavu sportovního povrchu. S ohledem na tuto expertízu jsme schopni navrhnout a implementovat optimální postupy údržby, ať už se jedná o jednorázové opravy nebo dlouhodobý pravidelný servis. Přistupujeme k vašemu sportovnímu povrchu s péčí a profesionalitou, abychom zajišťovali nejen jeho krátkodobou kondici, ale i dlouhodobou odolnost a výkon.

S naším důrazem na kvalitu a profesionální přístup jsme připraveni nést odpovědnost za optimální stav vaší sportovní plochy, poskytujíc vám klid a jistotu, že váš investovaný čas a zdroje budou vždy plně využity. Vaše spokojenost s našimi službami je pro nás prioritou, a proto se s vámi těšíme na společnou cestu k maximálnímu výkonu a trvanlivosti vašich sportovních ploch.

Zajistíme pro vás údržbu a servis těchto sportovních povrchů a staveb

údržba sportovních hřišť

údržba sportovních areálů

údržba sportovních hal

POLYURETANOVÉ SPORTOVNÍ PODLAHY

DŘEVĚNÉ SPORTOVNÍ POdlahy

víceúčelová umělá tráva

Umělá tráva pro fotbal

Bezzásypová umělá tráva

Tartanové povrchy

Akrylátové povrchy

Antuka

tenisové koberce

Notts sport | Servis a údržba sportovních povrchů | Sportovní podlahy Zlín
Naše bohaté zkušenosti sahají až k téměř všem typům sportovních povrchů – od dřevěných, polyuretanových, přes umělou trávu až po tartany.
POKUD VÁS ZAUJAL NÁŠ PŘÍSTUP K ÚDRŽBÁM A OPRAVÁM SPORTOVNÍCH STAVEB, POVRCHŮ A PODLAH A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme

Zjistěte náklady svého projektu

Nezávazná kalkulace nákladů vašeho projektu

P.S. Kvalitní a rychlá údržba sportovních ploch