Sportovní haly

NAVRHNEME A POSTAVÍME VÁM VÁŠI VYSNĚNOU SPORTOVNÍ HALU VE VAŠÍ OBLASTI

NEMŮŽETE VYBRAT SOLIDNÍHO PARTNERA, KTERÝ JE VÁM SCHOPEN POMOCI S KOMPLETNÍ PŘÍPRAVOU A VÝSTAVBOU VAŠÍ SPORTOVNÍ HALY?

Hledáte někoho, s kým je jednoduchá domluva. Někoho, kdo sleduje trh, trendy a kdo vám objektivně doporučí, co je v oboru sportovních staveb momentálně nejlepší na trhu. Někoho, kdo s vámi bude rychle jednat a nebude vám zatajovat žádné informace. Někoho, kdo bude vždy hledat pro vás tu nejlepší cestu přesně podle vašich potřeb.

Nebo naopak vždy najdete jednotlivce, který udělá pouze část projektu, ještě ji odflákne, nedodělá a nedomyslí potřebné detaily. Nebo firmu, co hází vinu na projektanta, že udělal špatně projekt a vy musíte řešit nepříjemnosti.

S námi vyřešíte veškeré záležitosti ohledně vaší sportovní haly bez sebemenších komplikací. Poptáte nás, domluvíme si nezávaznou schůzku, odprezentujeme vám pro vás nejlepší postup v aktuální fázi projektu.

Vytvoříme vám cenovou nabídku za naše služby. A následně vám vyprojektujeme a postavíme sportovní halu podle vašich představ.

Takto postavená sportovní hala, firmou, která rozumí problematice sportovních staveb od projekce, přes dotace, přes zadávací řízení a veřejnou soutěž až po realizaci a následnou údržbu a provoz sportovní haly, má mnohem větší potenciál na finanční úspěch, je vám schopen ušetřit peníze za X odborníků a subjektů které musíte poptat zvláště, a ještě si nebudou rozumět a věci na sebe nebudou navazovat.

U nás pod naší hlavičkou si informace předáme mezi sebou a vždy na danou fázi projektu dostanete ty nejlépe proškolené odborníky praxí, kteří jsou připraveni kopat za vás. Ušetříte čas, jelikož nebudete muset sami shánět lidi kteří umí danou činnost a rozumí problematice sportovních hal a jejich návaznostem.

Tyto věci za vás uděláme my a vy se budete moci soustředit na to co vás baví. Veškerou namáhavou práci uděláme my. Jelikož vaše sportovní hala bude perfektně promyšlená od Projektu a jakmile vám ji postavíme vaše společenské postavení a postavení instituce kterou zastáváte bude úplně na jiné úrovni a dosáhnete úcty a uznání od lidí ve vašem okolí a možná ještě dál.

Sportovní hala u ZŠ Chýně | Sportovní haly | Sportovní podlahy Zlín
NAŠE SLUŽBY VYUŽILI VÍCE NEŽ 1000KRÁT KRAJE, MĚSTA, OBCE, MĚSTYSE, SPORTOVNÍ KLUBY, SPOLKY A JSME PŘIPRAVENI NAŠE SLUŽBY POSKYTNOUT I VÁM.

reference

PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY JSME POSTAVILI PŘES 1000 SPORTOVIŠŤ ZA více než 25 LET FUNGOVÁNÍ A DALŠÍ PŘIBÝVAJÍ. PODÍVEJTE SE NA VYBRANÉ REFERENCE A PŘIDEJTE SE K NAŠIM DALŠÍM SPOKOJENÝM KLIENTŮM.

TJ Lokomotiva Plzeň | Sportovní haly | Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJAL NÁŠ PŘÍSTUP KE SPORTOVNÍM HALÁM A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme

Zjistěte náklady svého projektu

Nezávazná kalkulace nákladů vašeho projektu