COURTSOL

sportovní akrylátový povrch pro každého

Stále hledáte ideální řešení pro nehlídané hřiště u školy nebo na sídlišti? Trápí vás nekonečné opravy na vašem stávajícím hřišti způsobené vandalismem, který ovlivňuje nejen kvalitu prostředí hřiště, ale také radost sportovců, kteří chtějí hrát fair hry? 

Přesně pro vás byl navržen multifunkční Akrylátový povrch Courtsol. Tento povrch odolává vandalským útokům díky své vysoké mechanické odolnosti a odolnosti proti oděru, což vám ušetří starosti s nepřetržitými opravami.

Akrylátový povrch rovněž minimalizuje nároky na údržbu a snižuje náklady na čištění a udržování sportoviště. Courtsol je také ekonomickou volbou ve srovnání s jinými typy sportovních povrchů. Pokud již máte existující asfaltové nebo betonové hřiště, můžete využít tento podklad a získat dvojnásobnou úsporu.

Zvýšte atraktivitu vašeho multifunkčního hřiště tím, že na něm budou moci sportovci hrát různé sporty, včetně tenisu, basketbalu, volejbalu, fotbalu, kolečkového bruslení, jízdy na kole a kolečkových bruslích.

vysoce odolný sportovní povrch

Varianty sportovních povrchů Courtsol

Courtsol PRO

Víceúčelový akrylátový 8-vrstvý stěrkový nepropustný povrch pro halové i venkovní použití s mezivrstvami obsahujícími pryžový granulát. Systém se skládá ze základové vrstvy, 4 vrstev pryžového granulátu a 3 vrchních akrylátových vrstev plnících ochranou, protiskluznou a estetickou funkci.

Povrch je certifikovaný ITF 3 – medium (středně rychlý povrch). Doporučený podklad je asfalt.

Technický list

Courtsol Comfort

Pokud požadujete povrch, který je prakticky nezničitelný, avšak zároveň redukuje nárazy a vibrace a zaručuje bezpečný sport a komfort pro hráče, doporučujeme povrch Courtsol Comfort. Jedná se o čtyřvrstvý systém akrylátového povrchu doplněný o 4mm pružnou gumovou podložku, která výrazně zvyšuje pružnost tohoto povrchu. Ideální na tenis (ITF klasifikace 3 střední – medium), povrch je však velmi univerzální, určen pro všechny míčové sporty – basketbal, volejbal, nohejbal, házenou a další míčové i raketové sporty. Výsledný povrch je pružný a zároveň odolný proti opotřebení.

Vhodný především do interiéru – pro sportovní centra, školy, fitness centra, rekreační a relaxační střediska, sportovní haly apod. Životnost povrchu Courtsol Comfort je při použití v souladu s doporučeními o údržbě až 15 let.

Technický list

Courtsol STANDING

Základní řešení bez odpružení
Technický list

courtsol tournament

Povrch bez odpružení pro maximální herní vytížení
Technický list

COURTSOL WORLDCHAMP ROLLER

Vyvinuto pro inline
Technický list

Courtsol | Sportovní podlahy Zlín
Courtsol najdete na mnoha hřištích po celém světě. Hlavními důvody pro jeho oblíbenost je jeho multifunkční využití a obrovská odolnost vůči vnějším vlivům okolí.
reference

Námi realizovaná sportoviště s povrchem Courtsol

POKUD VÁS ZAUJAL sportovní povrch courtsol A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.