BOEN

Dřevěná sportovní podlaha, která mění hru

Hledáte dokonalý povrch pro sportovní aktivity, který přináší maximální výkon a bezpečnost? Nechcete jen podlahu, ale řešení, které vám usnadní dosažení vašich cílů.

BOEN přináší dřevěné sportovní podlahy, které jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby. Jsme předním dodavatelem a instalatérem dřevěných sportovních podlah v České republice. Naše podlahy vám umožňují dosáhnout maximálního výkonu, pohodlí a bezpečnosti, a to v každém sportovním prostoru.

Sportovní dřevěné palubové podlahy jsou určeny pro využití v sportovních halách a tělocvičnách. Jsou vyrobeny z vodovzdorné překližky s nášlapnou vrstvou z kvalitních dřevin, především buku nebo dubu pro tělocvičny. Tyto dřevěné dílce jsou pevně namontovány na připravený pružný rošt, což zajišťuje celkovou pružnost celé podlahy. V současné době však stále více lidí přechází na umělé hrací povrchy, které vyžadují méně údržby a jsou méně náchylné k poškození vlhkostí. Dřevěné podlahy spadají do kategorie tzv. plošně elastických sportovních povrchů, na rozdíl od umělých litých podlah, které jsou bodově elastické.

TOP dřevěná podlaha

Typy dřevěných podlah od BOEN

BOEN DOUBLEFLEX OLYMPIA

Zdvojená spodní vrstva dvojitého pružného roštu pro maximální odolnost a komfort. 

Technický list

BOEN boflex Olympia

Nízká konstrukční výška pro specifické instalace umožňující enormní váhové zatížení při zachování vysoké pružnosti.

Technický list

BOEN ARENAFLEX OLYMPIA

Ideální řešení do sportovních arén s vysokým potenciálem.

Technický list

S 24 lety zkušeností a více než 1000 úspěšnými instalacemi po celé České republice jsme synonymem spolehlivosti a kvality.
reference

Námi realizovaná sportoviště s dřevěnými podlahami BOEN

Nechte se inspirovat našimi předchozími projekty a kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci. Zanechte své kontaktní údaje na našem webu nebo nás přímo kontaktujte. Společně vytvoříme sportovní podlahu, která přinese výsledky, pohodlí a uznání.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme