GRASS-PARTNERS

Budget friendly umělý trávník s vysokou kvalitou

Tradiční sportovní povrchy mohou často přinášet nejen bolestivá zranění a nedostatečnou výdrž, ale také nepříliš uspokojivý herní zážitek.

Seznamte se s umělou trávu GRASSPARTNERS! Jsme předním dodavatelem a instalatérem sportovních povrchů v České republice již více než 25 let. Naše bohaté zkušenosti a více než 1000 úspěšně dokončených projektů nás řadí mezi nejrenomovanější specialisty v oboru. S námi získáte sportovní povrch, na který se můžete spolehnout, a který vám přinese optimální výkon, bezpečnost a snadnou údržbu.

Pokud hledáte cenově dostupný, avšak vysoce kvalitní sportovní povrch, pak jste na správném místě. GRASSPARTNERS je synonymem pro špičkový výkon bez nutnosti utrácet velké sumy peněz. Umělá tráva GRASSPARTNERS je speciálně navržena tak, aby vám poskytla prvotřídní sportovní zážitek za dostupnou cenu.

Jedním z hlavních benefitů, který GRASSPARTNERS nabízí, je minimální údržba. Naše umělá tráva je bezzásypová, což znamená, že nemusíte trávit hodiny náročnou údržbou. Máte více času na to, abyste se soustředili na svůj sportovní výkon místo starostí o povrch.

GRASSPARTNERS je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít kvalitní sportovní povrch, který pravidelně nezatěžuje provozní rozpočet. S námi si můžete být jistí, že získáte trvalý, kvalitní a cenově dostupný sportovní povrch, který vám přinese radost ze hry bez starostí o údržbu.

BUDGET FRIENDLY

Bezzásypový umělý trávník grass-partners

GP Non Infill 30/25

Výška vlasu je 30 mm s dvěma druhy vlákna. Z důvodu stabilizace trávníku se používá výplň z křemičitého písku (zhruba 8 kg/m2). Tato výplň sahá do výšky přibližně 5 mm. Při celkové výšce vlákna 30 mm tedy nejde křemičitý písek vůbec vidět a písek nijak neovlivňuje užitné či hrací vlastnosti trávníku, hráči se do kontaktu s pískem vůbec nedostanou. Jedná se pouze o stabilizační výplň.

Trávník se vyrábí ve 2 odstínech zelené barvy.

Technický list

Bezzásypový trávník od nizozemského výrobce GrassPartners je výběrem mnoha zákazníků díky skvělé kvalitě za skvělou cenu.
reference

Námi realizovaná sportoviště s umělým trávníkem od GrassPartners