JUTA

umělá tráva z české republiky

Mezi nejčastější problémy s umělými trávníky patří nedostatečné odvodnění nebo špatná instalace, což může vést k problémům s vodou a možným deformacím povrchu.

Naštěstí těmto problémům můžete snadno předejít, pokud zvolíte správný umělý trávník a pokládku předáte do rukou skutečným profesionálů. Dovolte nám představit umělý trávník JUTA vyráběný v České republice.

 

JUTA přináší inovativní koncept výroby umělých trávníků, který spočívá v „vše pod jednou střechou“. To znamená, že veškeré procesy výroby, včetně výroby vláken, jejich zpracování, šití trávníků a finální povrstvení, se odehrávají na jednom místě ve Dvoře Králové nad Labem.

Tento integrovaný přístup Juty umožňuje poskytovat zákazníkům individuální služby a reagovat na jejich specifické požadavky.

Vlákna jsou vyráběna na míru podle konkrétních zakázek, juta je schopna dodat fotbalové trávníky se všitými lajnami, juta dodává role na přesnou délku dle přání zákazníka a navíjí role na různé šířky pro optimalizaci dopravy. Tento postup zajišťuje, že dodávka a pokládka vašeho umělého trávníku nebyla nikdy jednodušší.

ČeSká kvalita

vybrané Typy umělých trávníků od JUTA

JUTA Fast Track 15

Víceúčelový trávník vhodný na veškeré míčové hry i na tenis, umožňuje skluz jako na antuce. Ideální pro víceúčelová školní či obecní hřiště. 44.094 vpichů/m2, vsyp křemičitý písek, výška vláken 15 mm. ITF class 2 středně pomalý (medium-slow). Barva zelená, červená, modrá.

Technické informace

JUTA Fast Track 18

Trávník určený především na tenis (umožňuje skluz podobně jako na antuce), avšak je vhodný i na víceúčelové využití. ITF class 4 středně rychlý (medium-fast). 44.094 vpichů/m2, vsyp křemičitý písek, výška vláken 18 mm. Barva zelená, červená.

Technické informace

JUTA Essential 20

Ekonomický víceúčelový trávník vhodný na veškeré míčové hry. Ideální pro víceúčelová školní či obecní hřiště. 19.948 vpichů/m2, vsyp křemičitý písek, výška vláken 20 mm.

Technické informace

kvalitu českých umělých trávníků juta potvrzuje fakt, že je najdete v zemích po celé evropě, usa, kanadě a dokonce třeba v hong kongu nebo v severní africe
reference

Námi realizovaná sportoviště s umělým trávníkem

Umělá tráva | Venkovní sportovní povrchy | Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJALA UMĚLÁ TRÁVA OD JUTA A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme