NOTTS SPORT

revoluční řešení v oblasti umělých trávníků

Tradiční umělé trávníky často trpí závažnými nedostatky v kvalitě, životnosti a údržbě, což výrazně omezuje jejich využití.

Notts Sport představuje revoluční řešení v podobě textilních sportovních koberců vyráběných unikátní vpichovanou technologií „needlepunch“. Tyto koberce výrazně překonávají klasické umělé trávníky v mnoha ohledech.

Koberce NottsSward se vyznačují nejen skvělými herními vlastnostmi, ale také dvojnásobnou životností ve srovnání s tradičními umělými trávníky. Zatímco klasické umělé trávníky vydrží v dobrém stavu 5-10 let, naše koberce Notts Sport poskytují bezstarostnou hru po dobu 10-20 let.

Jednou z výjimečných vlastností NOTTS koberců je jejich schopnost efektivně odvádět vodu, což zabraňuje vytváření kaluží. Na rozdíl od tradičních umělých trávníků, které mají malé dírky pro odtok vody, jsou koberce Notts Sport zcela propustné. To znamená, že povrch zůstává výborný i po mnoha letech hraní.

NOTTS koberce mají také tenčí a hustší vlákna, což brání vynášení písku z povrchu. Křemičitý písek je pevně zafixován uvnitř koberce, což eliminuje potřebu pravidelného doplňování. Díky těmto vlastnostem jsou naše koberce nejen méně náročné na údržbu, ale také odolné a šetrné k životnímu prostředí.

S vynikajícími skluzovými vlastnostmi, přesným odrazem míče a nízkou zátěží na klouby sportovců jsou NOTTS koberce ideálním povrchem pro širokou škálu míčových sportů. Majitelé si je oblíbili pro jejich snadnou údržbu, nižší provozní náklady a schopnost celoročního užívání. Můžete si vybrat z 15 různých barevných variant, což dodá vašemu sportovnímu povrchu atraktivní vzhled podle vašich představ.

Díky jednoduché a rychlé instalaci jsou naše koberce ideálním řešením pro modernizaci stávajících sportovních hřišť a ušetří vám náklady na údržbu. Koberce Notts Sport jsou tou pravou volbou tam, kde potřebujete odolný povrch, který nevyžaduje složitou péči.

vynikající kvalita od NOTTS

Typy bezzásypových umělých trávníků od Notts sport

VHAF NottsSward 1300

Nová generace kobercových venkovních sportovních povrchů určených zejména na víceúčelová školní hřiště, tenisové kurty a obecní hřiště. Splňuje parametry ITF klasifikace 1 – pomalý (slow). Je vhodný na více zatěžované tréninkové plochy. Vyplnění pískem 15 kg/m2. Výška vláken 18 mm.

Technický list

VHAF NottsSward TS

Velmi krátká vlákna (12 mm) vytváří ideální podmínky pro hraní tenisu. Splňuje parametry ITF klasifikace 3 – střední (medium). Povrch nachází v hojné míře uplatnění také v interiéru, v kombinaci s pevným podkladem. Vyplnění pískem cca 10 kg/m2.

Technický list

Notts sport | Servis a údržba sportovních povrchů | Sportovní podlahy Zlín
Notts Sports je umělý trávník, který má díky svým vlastnostem široké využití ve sportovním prostředí. Je to jeden z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších umělých trávníků dnešní doby.
reference

Námi realizovaná sportoviště s umělým trávníkem od Notts Sport

POKUD VÁS ZAUJALA UMĚLÁ TRÁVA OD NOTTS SPORT A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme