Pavitex Top Clay

Revoluční Tenisový Povrch

Mnoho tenisových kurtů, zejména těch s antukovým povrchem, čelí řadě výzev, které zahrnují náročnou údržbu, zkracující se životnost povrchu a omezení hratelnosti za nepříznivých povětrnostních podmínek. Navíc se tyto problémy výrazně promítají do nákladů na provoz a údržbu.

Nastal čas na inovaci. Pavitex TOP CLAY přináší revoluční řešení pro tenisové kurty, které změní způsob, jakým vnímáme antukový povrch. Pavitex TOP CLAY je nová generace antukových kurtů, která nabízí plnohodnotnou náhradu za tradiční antuku s celou řadou výhod.

Pavitex TOP CLAY vám přináší tenisový koberec se vsypem z pravé antuky, který je téměř nerozeznatelný od tradičního povrchu. Díky tomu si mohou hráči na všech částech hřiště užívat autentický tenisový zážitek s ideálním odrazem míče. 

S Pavitex TOP CLAY můžete zapomenout na náročnou údržbu, kterou klasická antuka vyžaduje. S minimální spotřebou vody snižujeme náklady na provoz a každoroční obnovu kurtu. Navíc, pokud budete povrch správně udržovat, může vám vydržet až desítky let. Díky Pavitex TOP CLAY se můžete plně soustředit na tenis, ne na údržbu!

Díky speciální technologii odvodnění a kvalitnímu vsypu Pavitex TOP CLAY zůstává hratelný za jakéhokoli počasí. Už se nemusíte strachovat z deštivých dnů – s Pavitex TOP CLAY zůstane odskok míče stále konzistentní. Zábava na kurtech je tak zajištěna bez ohledu na počasí.

Pavitex TOP CLAY snižuje zátěž na kotníky, kolena a záda hráčů díky jemnému odpružení a vynikajícím hracím vlastnostem. To zaručuje optimální podmínky pro tenisové nadšence a profesionály. Bezpečné a pohodlné hraní je nyní na dosah ruky!

Technické informace

ideální povrch pro tenis

Tenisový kurt s moderní skladbou obsahující tenisový koberec se vsypem z pravé antuky využívající antuku pro venkovní i halové aplikace.

Lajny: Bílé nabarvené lajny

Svrchní vrstva: Tenisový koberec s klasickou nebo nevysychající antukou tl. 1 mm

Nosná vrstva:  Drenážní podklad

Technický list

Pavitex top clay
Pavitex Top Clay | Sportovní podlahy Zlín
Pavitex Top Clay je oblíbenou variantou pro antukové povrchy a najdete ho například v hotelu popovičky u Prahy.
reference

Námi realizovaná sportoviště Pavitex Top Clay

Pavitex Top Clay| Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJALA PAVITEX TOP CLAY A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme