PORPLASTIC REDCLAY PRO

revoluční antukový povrch

Tradiční sportovní povrchy často trpí nedostatky, které mohou omezit výkon hráčů a zvýšit náklady na údržbu. Prach, vysychání a potřeba neustálého zalévání jsou jen některé z nepříjemností, které mohou zatěžovat hřiště a venkovní i halová sportoviště.

Máme pro Vás inovativní odpověď na tyto problémy – Antuka Nové Generace! Patentovaná technologie přináší revoluci do světa sportovních povrchů pro venkovní i halové použití. Tento unikátní materiál je ideálním řešením pro venkovní kurty i pro nafukovací haly. Pro nafukovací haly nabízíme variantu s antukou, která je zcela bezprašná, nevysychá a nepotřebuje pravidelné zavlažování.

PORPLASTIC REDCLAY PRO se vyznačuje 30 mm tlustou vrstvou, která kombinuje cihelnou drť, gumový granulát, polyuretanové pojivo a křemičitý písek. Tato směs je poté zasypaná pravou antukou, což zaručuje vynikající skluz, stejnoměrný odraz míče na všech částech kurtu a minimální údržbu. Navíc povrch disponuje systémem zafrézovaných lajn, který je téměř bezúdržbový.

Jednou z klíčových výhod PORPLASTIC REDCLAY PRO je možnost jeho instalace na stávající umělé trávníky, antukové kurty i tvrdé kurty, aniž by bylo nutné odstraňovat původní povrch. Toto řešení ušetří nejen čas, ale i finanční prostředky. 

PORPLASTIC REDCLAY PRO již sloužil jako základní podklad pro několik prestižních událostí, jako jsou FED CUP nebo Porsche Tennis Grand Prix ve Stuttgartu, a je certifikován Mezinárodní tenisovou federací (ITF) s hodnocením 1 – velmi pomalý (slow).

Zapomeňte na problémy se starými povrchy na vašem sportovišti a dejte šanci nové generaci antuky. S naším inovativním řešením budete mít nejen ideální podmínky pro hru, ale také snížíte náklady na údržbu.

Technické informace

Antuka nové generace

Tenisový kurt s moderní skladbou využívající antuku pro venkovní i halové aplikace.

Lajny: Bílé PVC tenisové lajny š. 5 cm

Svrchní vrstva: Klasická nebo nevysychající antuka tl. 2 mm

Nosná vrstva:  Patentní deska (směs cihelné drti, SBR granulátu a PU pojiva), vodopropustná tl. 30 mm, zátěr křemičitým pískem pro lepší přilnavost antuky

Technický list

Pavitex Top Clay| Sportovní podlahy Zlín
PORPLASTIC REDCLAY PRO je povrchem FED CUP nebo Porsche Tennis Grand Prix ve Stuttgartu, a je certifikován Mezinárodní tenisovou federací (ITF) s hodnocením 1 – velmi pomalý (slow).
reference

Námi realizovaná sportoviště s PORPLASTIC REDCLAY PRO

PORPLASTIC REDCLAY PRO | Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJALA ANTUKA PORPLASTIC REDCLAY PRO A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme