PORPLASTIC TENNIS COMFORT

Akrylátový povrch pro NEJVÝŠŠÍ ÚROVEŇ VAŠEHO TENISU

Bolesti kloubů způsobené tvrdým povrchem kurtů mohou znamenat velký problém. Hráči trpí nepohodlím a mohou sI stěžovat na sníženou výkonnost. Staré a opotřebované kurty mohou být finančně náročné na údržbu a správu, což může zatížit rozpočet vašeho klubu.

Chcete si prodloužit tenisovou kariéru? Pokud hledáte řešení, máme pro vás ideální možnost: Tenisový akrylátový povrch Porplastic Tennis Comfort. Tento inovativní povrch byl navržen s ohledem na komfort hráčů a snížení zátěže na klouby. Jakým způsobem vám Porplastic Tennis Comfort může pomoci?

Díky bodově odpružené podložce pod akrylátem bude maximálně snížena zátěž na vaše vazy a klouby během hry. Vaši hráči budou schopni hrát bez nepříjemného pocitu, což znamená, že se budou těšit na každý trénink i zápas.

Porplastic Tennis Comfort neomezuje vaše profesionální tenisty nebo talentovanou mládež. Má vlastnosti hard kurtů a je certifikován jako ITF 3 – středně rychlý povrch, což znamená, že můžete hrát na tomto povrchu kdekoliv, ať už venku nebo uvnitř.

Systémový akrylátový povrch Porplastic zaručuje vysokou rovinnost hřiště, což vede ke komfortní hře tenisu a přesnému odrazu míčku na všech částech kurtu.

S Porplastic Tennis Comfort můžete vyřešit problém se starým hard kurtem. Starý kurt lze rekonstruovat a převrstvit pružnou podložkou a akrylátem, což vám ušetří náklady na stavbu nového kurtu.

Porplastic Tennis Comfort má dlouhou životnost a téměř nulové náklady na provoz. To znamená, že můžete ušetřit čas a peníze v dlouhodobém horizontu.

Díky Tenisovému akrylátovému povrchu Porplastic Tennis Comfort můžete zvýšit popularitu vašeho tenisového dvorce. Hráči se budou těšit na komfortní hru, což zvýší jejich výkonost a zároveň přiláká nové členy do vašeho klubu.

Technické informace

tenisový I UNIVERZÁLNÍ povrch

Plně odpružený akrylátovo-polyuretanový, vodo-nepropustný tenisový povrch pro halové i venkovní kurty. Vlastnosti hard kurtu, díky pružné podložce je však maximálně šetrný ke kloubům (bodově elastický). A díky polyuretanu touto pružností nepopraská.

Pružná podložka je prefabrikát pokládaný v pásech (standardní tloušťka systému 6+2 mm), anebo je litá pomocí finišeru (standardní tloušťka systému 8+2 mm). Povrch je bezešvý, bez viditelných spojů.

Podklad je beton, asfalt nebo anhydrit. Certifikovaný ITF 3 – medium (středně rychlý povrch).

Porplastic tennis comfort | Sportovní podlahy Zlín
Díky své specializaci je tenisový povrch PORPLASTIC TENNIS COMFORT velice oblíbenou variantou pro každý tenisový klub.
reference

Námi realizovaná sportoviště s PORPLASTIC TENNIS COMFORT

POKUD VÁS ZAUJAL PORPLASTIC TENNIS COMFORT A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme