SPORTISCA

BEZZÁSYPOVÁ UMĚLÁ TRÁVA NA FOTBAL

Představte si Rolls royse, kterému nemusíte nikdy měnit pneumatiky a vždy podá maximální výkon to je umělá tráva od SPORTISCA – nejkvalitnější a nejkrásnější bezzásypová umělá tráva pro fotbal na světovém trhu.

Údržba živé trávy, školení graudmana jak se má starat o trávník, placení graudmana za jeho schopnosti, hnojení výsadba sekání nebo úmělá tráva 3. generace – nákup techniky na údržbu, školení obsluhy jak správně udržovat granulát v trávníku výběr a nájem firem na hloubkové čištění trávníku, guma ze starých pneumatik všude po těle sportovců, čistící zony, výnos mikroplastů do přírody, nerecyklovatelnost. Tohle je výčet činností, které musíte jako majitel živého či umělého trávníku 3. generace řešit. Vyžaduje to spoustu starostí, práce a umu a často se skončí na tom, že se povrch hřiště nechá ležet ladem čímž se razantním způsobem snižují jeho herní vlastnosti, sportovci jsou nespokojení a děti přestávají rády chodit na fotbalové tréninky. A výkony jdou dolů.

Z těchto a mnoho dalších důvodů SPORTISCA už několik desetiletí pro vás vyvíjela a stále vyvíjí a zdokonaluje technologii výroby bezzásypových umělých trávníků, které vás zbaví podstatné většiny vašich starostí s vašim fotbalovým hřištěm. V tomto bezzásypovém trávníku nenajdete gumový granulát. Najdete tam však nejmodernější technologii bezzásypových trávníků z nadstandartních materiálů a nadstandartní kvality.

Díky bezzásypovému trávníku ušetříte peníze na údržbu sportoviště, ušetříte spousty času, jelikož nebudete muset tak často hřiště udržovat. Vaši fotbalisti nebudou vdechovat mikroplasty a vynášet gumu do okolí. Díky krásnému vzhledu bezzásypového trávníku zvýšíte popularitu fotbalového hřiště v okolí a tím se zvýší vaše příjmy z provozu. Všechno okolo vašeho fotbalového hřiště budete mít jednodušší a sportovci se budou moci více soustředit na hru a požitek z fotbalu. 

Zároveň bezzásypové umělé trávníky SPORTISCA splňují mezinárodně uznávaná kritéria FIFA Quality a FIFA Quality PRO a jsou určeny pro všechny výkonnostní kategorie od dětí přes rekreační fotbalisty až po profesionální sportovce.

V nabídce máme i speciálku T-Turf All in One. Tento trávník je tak hustý, že nevyžaduje žádnou tlumicí podložku a instaluje se přímo na podklad. Útlum sil neuvěřitelných 55 %. Tento trávník je určený nejen na fotbal, ale např. i na volejbal.

TOP KVALITA

Typy bezzásypových umělých trávníků od Sporstica

Sportisca | Sportovní podlahy Zlín

SPORTISCA T-TURF

Typy špičkových bezzásypocých umělých trávníků SPORTISCA

T-TURF S6.09 30MM
T-TURF S6.09 PRO 32MM
T-TURF S9 REVOLUTION 34MM
T-TURF ALL IN ONE

Sportisca | Sportovní podlahy Zlín

O SPORTISCA

Další materiály pro umělé trávníky SPORTTISCA

KATALOG – FOTBAL SPORTISCA T-TURF
VÝHODY POVRCHŮ SPORTISCA

Sportisca | Sportovní podlahy Zlín
NA BEZZÁSYPOVÝCH UMĚLÝCH TRÁVNÍCÍCH SPORTISCA TRÉNUJÍ SVĚTOVÉ VELKOKLUBY JAKO LONDÝNSKÝ ARSENAL, LIVERPOOL, CARDIFF, TOTTENHAM HOTSPURT A MŮŽETE NA NĚM HRÁT FOTBAL I VY A PŘIDAT SE K DALŠÍM FOTBALOVÝM HŘIŠTÍM S BEZZÁSYPOVÝM TRÁVNÍKEM SPORTTISCA
reference

Námi realizovaná sportoviště s umělým trávníkem od sportisca

Sportisca | Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJALA UMĚLÁ TRÁVA OD SPORTISCI A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme