STOBIGYM

Vyřešte problémy sportovních ploch jednou provždy!

Problematika špatně navržených a nekvalitních sportovních podlah se dotýká mnoha institucí a organizací, jako jsou města, obce, školy, sportovní kluby, sportovní spolky a dokonce i armáda. 

Dříve nebo později se všichni setkávají se závažnými problémy a neodůvodněnými náklady spojenými s podlahovými povrchy, které nevyhovují jejich požadavkům.

Představujeme vám polyuretanovou podlahu STOBIGYM, která přináší revoluční kombinaci extrémní odolnosti a minimální údržby. Díky své nesrovnatelné odolnosti vůči opotřebení, nárazům a chemickým látkám, tato podlaha zaručuje dlouhou životnost a bezstarostné užívání.

Speciální povrch s vysokou přilnavostí STOBIGYM poskytuje optimální kontrolu nad pohybem, čímž snižuje riziko úrazů sportovců.

Bezpečnost a výkon jdou ruku v ruce, a to díky inovativnímu designu, který nabízí perfektní rovnováhu mezi pevností a pružností. Elastický materiál polyuretanu redukuje zatížení kloubů a šlach, což zajišťuje pohodlnější trénink a výrazné zlepšení výkonu.

Při instalaci STOBIGYMu máte jistotu rychlosti a preciznosti. Naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci zajistí, že podlaha bude nainstalována s maximální péčí, což vám ušetří čas a eliminuje starosti spojené s procesem instalace.

VÝBORNÝ POMĚR CENA VÝKON

Typy povrchů stobigym

StobiGym 8 mm až 10 mm | Sportovní podlahy Zlín

stobigym 8 až 10 mm

Evropský standard: EN 14 904

Technický list 8+2 mm

Technický list 7+2 mm

Technický list 6+2 mm

Barvy StobiGym 2| Sportovní podlahy Zlín

design

STOBIGYM – podlahy pro halové sporty

Dostupné barevné odstíny

Pro naše klienty jsme instalovaly polyuretanové podlahy STOBIGYM po celé české republice a vždy se setkali s úspěchem.

reference

Námi realizovaná sportoviště s povrchem STOBIGYM

POKUD VÁS ZAUJAL POLYURETANOVÝ SPORTOVNÍ POVRCH STOBIGYM A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme