Rosehill TPV

Esteticky a barevně nejlepší volba s dlouhou životností

Chcete pro vaši obec nebo školu venkovní sportovní povrch, který vydrží desetiletí a stále bude vypadat jako nový? Nevíte si rady s výběrem vhodného typu povrchu, který bude splňovat všechny vaše požadavky na dlouhodobou pružnost, která zabrání zraněním sportovců?

Chcete povrch, který dlouhodobě vydrží odolávat povětrnostním vlivům, dešťům, opotřebení a oděru. Povrch, který bude nenáročný na údržbu a bude eliminovat nutnost oprav?

Tak právě pro vás je určen tartanový povrch Rosehill TPV, který je pro vás ideální kombinací dlouhodobé odolnosti, spolehlivosti a vzhledu.

Díky tomu, že je Tartanový povrch Rosehill TPV ten nejvyspělejší a časem prověřený tartanový povrch používaný po celám světě ušetříte peníze na údržbách a opravách, ušetříte čas a námahu na řešení reklamací a zbytečně častou výměnu tartanového povrchu. Tento ušetřený čas a finance můžete plně věnovat rozvoji vašich sportovců, pohybovým dovednostem dětí a mládeže

a k popularizaci sportu dospělých ve vašem okolí.

Díky tomu, že zvolíte kvalitní tartanový povrch Rosehill TPV s dlouholetou životností prodloužíte i potenciální přísun peněz z pronájmu sportoviště, jelikož na něj sportovci rádi přijdou zas a znovu. Na vašem multifunkčním hřišti si kvalitně zasportují tenisti, fotbalisti, házenkáři, basketbalisti, volejbalisti, nohejbalisti i vyznavači nejrůznějších fitness tréninků.

Nejlepší volba

Typy tartanových povrchŮ TPV Rosehill

TPV SPRINT

Vodopropustný dvouvrstvý umělý povrch s nastříkávanou vrchní vrstvou o celkové tl. 13 mm. Povrch vhodný zejména na školní atletické ovály, rovinky a skok do dálky.

Materiálový list TPV SPRINT 10+3 mm

TPV SW

Špičkový vysoce odolný vodo-nepropustný sendvičový povrch tl. 13 mm určený pro vrcholovou atletiku – profi dráhy a sektory s certifikátem.

Materiálový list TPV SW 13 mm

TPV SPORT

Jednovrstvý vodopropustný povrch z barevného TPV granulátu tloušťky 10 – 13 mm určený na školní hřiště, obecní hřiště, tenisové kurty, házenou apod.

Materiálový list TPV SPORT 10 mm
Materiálový list TPV SPORT 11 mm
Materiálový list TPV SPORT 13 mm

TPV HIC

Certifikovaná dvouvrstvá vodopropustná dopadová plocha z tartanu určená pro dětská hřiště, venkovní fitness prvky či workoutová hřiště.

TPV HIC 25 + 10 mm – certifikovaná kritická výška pádu max. 2,5 m

TPV HIC 40 + 10 mm – certifikovaná kritická výška pádu max. 2,7 m

Rosehill TPV | Sportovní podlahy Zlín
Rosehill je naprostá špička mezi tartanovými povrchy. Ostatně se můžete přesvědčit na stovkách sportovních ploch, NA KTERÉ VÁS RÁDI VEZMEME.
reference

Námi realizovaná sportoviště s tartanem

Rosehill TPV | Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJAL ROSEHILL TPV A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás