živá tráva

autentický sportovní povrch

Špatně realizované sportoviště s živou trávou se snadno může změnit v noční můru. Naštěstí volbou vhodného dodavatele tomu můžete předejít.

Živá tráva nabízí několik výhod jako sportovní povrch. Prvním a zřejmým přínosem je její přirozený vzhled a pocit, který přispívá k estetice a celkové atmosféře hřiště. Navíc tráva je odolná vůči provozu a zátěži, pokud se o ni správně stará, zahrnující pravidelné kosení a zavlažování. Tím pádem je vhodným povrchem pro sportovní aktivity.

Další výhodou je schopnost trávy snižovat riziko zranění. Její měkký povrch pomáhá minimalizovat následky pádů a kolizí, což je klíčové pro sporty s fyzickým kontaktem, jako je fotbal nebo rugby. Tráva také dokáže regulovat teplotu povrchu, což zvyšuje komfort hráčů při různých klimatických podmínkách.

Absorpce nárazů je dalším důležitým prvkem, který tráva poskytuje. Díky své schopnosti absorbovat nárazy pomáhá ochraňovat klouby a svaly sportovců, což je významné pro sporty, které zahrnují běhání a skákání.

Ekologická udržitelnost je další výhodou živé trávy. Snížení potřeby umělých materiálů a chemikálií, které jsou typické pro jiné povrchy, přispívá k udržitelnosti. Tráva zároveň pomáhá snižovat erozi a omezuje povrchový odtok vody. Zlepšuje kvalitu vzduchu produkci kyslíku a pohlcováním oxidu uhličitého.

Zažijte pocit hry na kvalitně položené živé trávě.

reference

Námi realizovaná hřiště s živou trávou

POKUD MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme

Zjistěte náklady svého projektu

Nezávazná kalkulace nákladů vašeho projektu