Laykold

Oficiální povrch US Open

Máte ambice vychovat budoucí tenisové hvězdy ve svém klubu? Toužíte po tréninku a zápasech na tvrdém povrchu, na kterém hrají tenisté světové špičky? Pokud jste odpověděli ano na alespoň jednu z těchto otázek, pak je pro vás řešením náš tenisový akrylátový povrch Laykold.

Sportovní povrch Laykold vám poskytne tenisový zážitek srovnatelný s tím, který si užívá Novak Djokovič. S Laykold povrchem budete mít pocit, že držíte nad hlavou US Open Trophy. Tento prestižní turnaj, který přitahuje tenisty světové třídy, si vybral Laykold jako svůj oficiální povrch.

Laykold akrylátový povrch lze použít jak pro venkovní, tak pro halový tenis. Je také ideální pro kombinaci s přetlakovou nafukovací halou. To znamená, že můžete hrát tenis po celý rok, bez ohledu na počasí.

Systémový akrylátový povrch od Laykoldu zajistí, že váš tenisový kurt bude mít optimální rovinost a umožní vám hrát tenis s precizním odrazem míčku na všech částech kurtu. To vše s minimálními provozními náklady a dlouhou životností. Navíc, akrylátová stěrka Laykold je ideální pro obnovu starých povrchů, což může výrazně snížit náklady na údržbu tenisového kurtu.

Povrch Laykold lze doplnit o speciální pružnou pryžovou podložku, což zajišťuje ještě větší pohodlí při hře. To znamená, že můžete hrát tenis déle a bez zbytečné únavy.

Díky našemu akrylátovému tenisovému povrchu můžete zvýšit popularitu svého tenisového dvorce. Přineste do svého klubu povrch, na kterém se hraje US Open, a přilákejte více tenistů a diváků.

S Laykold povrchem se můžete vyhnout zdlouhavé údržbě a náročné správě tenisových kurtů. To vám umožní věnovat více času tomu, co milujete – samotné hře.

Antuka | Venkovní sportovní povrchy | Sportovní podlahy Zlín
profesionální tenisový povrch

Technické informace o povrchu laykold

Akrylátová stěrka, rychlost povrchu dle ITF lze upravit na přání investora od ITF  2 – středně pomalý, přes ITF 3 – střední, až po ITF 4 – středně rychlý.

Povrch je vhodný jak pro halové, tak pro venkovní použití. Povrch je ideální i pro tzv. retoping venkovních či vniřních kurtů, kdy dochází k převrstvení stávajícího hard courtu bez nutnosti bouracích prací. Venkovní instalace doporučujeme výhradně na vyzrálý asfaltový podklad, v hale se dá pokládat na asfalt, beton, popř. i anhydrit (v tomto případě je nutná instalace s pryžovou pružnou podložkou).

Povrch se dá pokládat přímo na pevný podklad, popřípadě je možné jej odpružit za použití speciální pryžové podkladní vrstvy tl. 4-10 mm. Tuto podložku je možno položit jako prefabrikát anebo ji položit přímo na místě za pomocí speciálního finišeru.

Dokumentace ke stažení

Od roku 1970 po současnost se položilo přes 100 000 000 m2 Akrylátových povrchů Laykold na více než 100 000 tenisových kurtů mezi které patří i kurty na turnaji US Open.
reference

Námi realizovaná sportoviště s povrchem laykold

Laykold | Sportovní podlahy Zlín
POKUD VÁS ZAUJAL tenisový povrch od laykold A MÁTE ZÁJEM S NÁMI SPOLUPRACOVAT NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NEBO NÁM ZANECHAT KONTAKT NA VÁS. RÁDI VÁM POMŮŽEME.

rychlý kontakt

Kontaktujte nás

rychlý kontakt

Zanechejte nám na váš kontakt a do 24 hod se vám ozveme